A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Борзнянська міська лікарня" Борзнянської міської ради

Історична довідка

До 1878 року в м.Борзна лікарні не було і лише приватний лікар Шерміт приймав пацієнтів вдома, де було розвернуто кілька ліжок для лікування важкохворих.

Земська лікарня в м.Борзна була відкрита в 1878 році на кошти поміщика Білозерського. Після смерті поміщика Білозерського його дружина на своїй садибі подарувала три приміщення земству під лікарню. В той час лікарем працював Зосимович, який вкладав свої кошти на утримання лікарні, і з 1878 по 1911 роки було побудовано приміщення контори, кухні та пральні. З 1911 по 1917 роки в лікарні працював лікарем Семьонов С., котрий купив ще частину садиби у Білозерських та побудував корпус хірургічного відділення, водокачну, водопровід, в основному за кошти пацієнтів та частково за рахунок коштів земства. В 1928 році була дитяча консультація та санепідвідділення.

Під час фашистської окупації лікарня була зайнята під німецький корпус і лише 1 барак (пральня) відведений був під лікування населення, де всі пацієнти та персонал утримувались на кошти населення.

Після звільнення від фашистських окупантів в 1943 році лікарня відновила свою діяльність, де було розвернуто для лікування 75 ліжок.

В даний час лікарня функціонує КНП "Борзнянська МЛ" БМР на 120 ліжок.

В різні часи головними лікарями лікарні були Шуруля О.В., Миронюк Г.Я., Шень М.С., Щербінін Г.Ф., Стовба Т.О., нині міську лікарню очолює Михайлюк Анатолій Володимирович.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора