Комунальне некомерційне підприємство "Борзнянська центральна районна лікарня"

Кардіологічне відділення

     Кардіологічне відділення є структурним підрозділом лікарні у складі медичної частини, метою діяльності якого є відновлення втраченого пацієнтом здоров’я шляхом надання спеціалізованої медичної допомоги хворим кардіологічного профілю. У відділенні функціонує 25 ліжок, має 7 палат на 2, 4 і 5 ліжок.

     Кардіологічне відділення у своєму складі має необхідну кількість приміщень для надання кваліфікованої стаціонарної допомоги пацієнтам із хворобами серця. Створені умови для праці медичних працівників відділення. Допоміжні приміщення відповідають санітарним нормам.

     Відділення обладнане необхідним твердим та м’яким інвентарем, медичним інструментарієм, медикаментами для надання невідкладної допомоги, а також телефонними засобами зв’язку.

     До складу відділення входить палата інтенсивної терапії, кабінет функціональної діагностики, кабінет реабілітації (масаж, ЛФК).

     Відділення оснащено кардіомонітором, електрокардіографом Юкард-100, кисневим концентратором.

     Щороку у відділенні отримують лікування до 1000 пацієнтів з хронічними ревматичними хворобами серця, гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, в т.ч. з гострим коронарним синдромом.