Комунальне некомерційне підприємство "Борзнянська центральна районна лікарня"

Акушерсько-гінекологічне відділення

В.о. завідувача відділенням

Панасецька Мар'яна Петрівна


Старша сестра медична

Ціленко Ганна Дмитрівна

І кваліфікаційна категорія


 

    Розташоване в окремій типовій 4-х поверховій будівлі; займає І та ІІ поверхи.

     Гінекологічне відділення на 15 ліжок та пологове – на 10 ліжок, в т.ч. 5 ліжок патології вагітності.

     Основними завданнями відділення є: надання кваліфікованої стаціонарної лікувально-діагностичної допомоги жінкам різних вікових груп з патологією репродуктивної системи та вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим згідно з  „Нормативами надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги‟ .

     В акушерсько-гінекологічному відділенні виділені та оснащені всім необхідним 2 сімейні пологові зали та одна пологова палата сімейного типу для партнерських пологів.

     Площа одного залу сімейного типу та пологової палати сімейного типу – 50,0м2, інший – займає окремий блок з коридором, туалетом, післяпологовою палатою для відпочинку партнера, площею 48,0м2.

     З 2010 року відділення має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», що підтверджено відповідним сертифікатом МОЗ України, розширена ініціатива ВООЗ та ЮНІСЕФ. Цей статус значить, що впроваджена практика сумісного перебування матері і дитини з перших хвилин життя дитини, що надзвичайно важливо для здоров’я новонароджених. Для цього створені необхідні умови перебування та ведення пологів.

     Працівники РАГСу надають можливість здійснити реєстрацію народження та місця проживання новонароджених безпосередньо у відділенні.